Kieszeń Plecakowa Cordura Ranger Green

Nowy produkt

Więcej informacji

Cargo Plecakowe Cordura

Kieszeń plecakowa

Tkanina: Cordura Ranger Green
Taśmy: Poliamid 

Bardzo pojemna kieszeń służąca do powiększenia pakowności każdego plecaka posiadającego montaż zgodny z molle/pals. Zamek został wszyty bardzo głęboko, dzięki czemu dostęp do przedmiotów jest bardzo wygodny. 
Nasza kieszeń posłuży również jako plecaczek do oporządzenia w przypadku przytroczenia do kamizelki. Po dodaniu opcji przegródki od tyłu oraz otworu na system hydracyjny - skutecznie zastąpi camelbaka. 

Wymiary: 27 x 12 x 8 cm

Wyjaśnienie dodatkowych opcji:

  • Kieszonka z siatki od wewnątrz z przodu: Na życzenie klienta doszywamy wewnątrz kieszonkę w postaci przegródki wykonanej z siatki. Przegródka znajdować się będzie w przedniej połówce.
  • Kieszonka z siatki od wewnątrz z tyłu: Na życzenie klienta doszywamy wewnątrz kieszonkę w postaci przegródki wykonanej z siatki. Przegródka znajdować się będzie w tylnej połówce.
  • Organizer na przedniej ściance kieszonki: Na życzenie klienta doszywamy wewnątrz kieszonkę w postaci przegródki wykonanej z siatki. Przegródka znajdować się będzie w przedniej połówce. Dodatkowo naszywamy na siatce organizer z gumy 40 oraz 25 mm.
  • Organizer na tylnej ściance kieszonki: Na życzenie klienta doszywamy wewnątrz kieszonkę w postaci przegródki wykonanej z siatki. Przegródka znajdować się będzie w tylnej połówce. Dodatkowo naszywamy na siatce organizer z gumy 40 oraz 25 mm.
  • Rzep 40 mm z przodu od góry: Na życzenie klienta doszywamy pasek 40 mm rzepa miękkiego (pętelki) od renomowanej firmy Alfatex.
  • Taśmy na całości: Na życzenie klienta obszywamy cały przedni panel taśmami. 
  • Otwór na rurkę od Camelbaka: Na środku wszywamy osłonięty taśmą z gumy otwór na rurkę od camelbaka.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Kieszeń Plecakowa Cordura Ranger Green

Kieszeń Plecakowa Cordura Ranger Green