Szelki Taktyczne dla psa K9 Harry wz93

Nowy produkt

Więcej informacji

Pasują na psy o obwodzie klatki piersiowej 70 - 110 cm i tyle samo w kłębie. Możemy wszyć dłuższe taśmy na życzenie klienta.

Szelki przeznaczone są dla średnich i dużych psów. Posiadają regulację w celu dopasowania do obwodu kłębu oraz klatki piersiowej psa.

Taśmy nośne posiadają comfordpady zapinane na rzep. Dodatkowo przedni posiada rzep na imiennik. Dzięki nim, nasz czworonóg ma zapewniony komfort użytkowy dzięki miękkiemu wykończeniu. W środku znajduje się gąbka, a z zewnątrz obszyte jest siatką dystansową zapewniającą cyrkulację powietrza.

Od wewnętrznej strony całość obszyta jest siatką dystansową, która zapewnia cyrkulację powietrza. Wewnątrz natomiast znajduje się miękka gąbka.

Z zewnątrz naszyte zostały Molle/Pals dzięki czemu, mamy możliwość przytroczenia dodatkowych kieszeni lub innego oporządzenia zgodnego z tym systemem. Gdybyśmy jednak zdecydowali się na pominięcie kieszeni, możemy wykorzystać pokaźną ilość rzepa. Renomowanej jakości rzepy Alfatex zapewniają doskonałą wytrzymałość oraz odporność na odbarwienia. Można na nie przyczepić immienniki, patche, lub odblaski.

W przypadku tej wersji umożliwiamy wybranie opcji obszycia taśm tkaniną z kamuflażem. 

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Szelki Taktyczne dla psa K9 Harry wz93

Szelki Taktyczne dla psa K9 Harry wz93