Nerka EDC Mała 2.3 Ranger Green

Nowy produkt

Więcej informacji

Produkt wykonywany w Polsce!

Tkanina: Cordura
Taśmy: Poiliamidowe
Elementy Plastikowe: ITW Nexus
Nici: Amann Group
Rzep: Alfatex

Wymiary: 16 x 12 x 7 cm


Nasza nerka jest propozycją dla osób szukających uniwersalnych rozwiązań. Przy użyciu dowolnego pasa o szerokości taśmy nie przekraczającej 40 mm można nosić Nerkę EDC Małą jako zwykłą nerkę. Oczywiście jest opcja dokupienia dedykowanych pasków naszej produkcji wykonanych z najwyższej jakości materiałów. Wystarczy wybrać odpowiedni z listy po prawej stronie. Nasze paski składają się z taśmy poliamidowej i plastikowych elementów od ITW NEXUS.

Kolejną opcją zastosowania tego produktu jest możliwość przytroczenia go do plecaków czy kamizelek taktycznych posiadających Molle/Pals. Dzięki temu zwiększymy możliwości naszego plecaka, lub uzyskamy doskonałą kieszeń administracyjną przy oporządzeniu.

Znajdujący się w środku organizer z sztywnych gum przytrzyma elementy przenoszone na miejscu. Mamy możliwość przełożenia przez taśmę 40 mm i nałożoną na nią 25 mm.

Idąc naprzeciw naszym klientom daliśmy możliwość wyboru czy przegródka oddzielająca kieszonkę przednią od komory głównej ma być zszyte po całości. Czy tak, aby był możliwy do niej dostęp od głownej komory.

Kolejną dodatkową opcją jest wszycie szlufek z shockcordem od spodu nerki. Element ten powiększa możliwości przenoszenia przedmiotów. Przykładowo idealnie nadaje się do trzymania stazy.

Uwaga
Do nerki nie jest dołączony pas - należy go wybrać z listy po prawej stronie.

Finalnie, przypominamy że jesteśmy otwarci na realizację indywidualnych projektów szytych pod klienta. W tym przypadku zachęcamy do kontaktu info@krawiectwotaktycze.pl w celu ustalenia szczegółów.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Nerka EDC Mała 2.3 Ranger Green

Nerka EDC Mała 2.3 Ranger Green

Produkty powiązane