Nerka EDC Mała 2.4 Multicam Tropic Cordura

Nowy produkt

Więcej informacji

Produkt wykonywany w Polsce!

Tkanina: CORDURA® 500D Multicam Tropic
Tkanina: CORDURA® 1100D Ranger Green
Taśmy: Poiliamidowe
Elementy Plastikowe: Poliamid
Nici: Amann Group
Rzep: Alfatex

Produkt wykonany z najlepszych i najwytrzymalszych materiałów o zastosowaniu militarnym.

Wymiary: 16 x 12 x 7 cm


Nasza nerka jest propozycją dla osób szukających uniwersalnych rozwiązań. Przy użyciu dowolnego pasa o szerokości taśmy nie przekraczającej 40 mm można nosić Nerkę EDC Małą jako zwykłą nerkę. Nasze paski dołączone do tej nerki składają się z taśmy poliamidowej i plastikowych elementów od ITW NEXUS.

Kolejną opcją zastosowania tego produktu jest możliwość przytroczenia go do plecaków czy kamizelek taktycznych posiadających Molle/Pals. Dzięki temu zwiększymy możliwości naszego plecaka, lub uzyskamy doskonałą kieszeń administracyjną przy oporządzeniu.

Znajdujący się w środku organizer z sztywnych gum przytrzyma elementy przenoszone na miejscu. Mamy możliwość przełożenia przez taśmę 40 mm i nałożoną na nią 25 mm. Ciekawostką tej wersji jest dodatkowy organizer na zapalniczkę oraz prostokątne pudełko.

Wewnątrz znajduje się jedna przegroda, któa idealnie pomieści portfel, lub większy telefon. Dodatkowo, mamy kieszonkę z siatki z dostępem poprzez ukryty z przodu zameki.

Od spodu w tej wersji znajdują się szlufki przez które przetroczony jest shockcord idealnie nadający się do przenoszenia stazy lub innych elementów wyposażenia.

Finalnie, przypominamy że jesteśmy otwarci na realizację indywidualnych projektów szytych pod klienta. W tym przypadku zachęcamy do kontaktu info@krawiectwotaktycze.pl w celu ustalenia szczegółów.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Nerka EDC Mała 2.4 Multicam Tropic Cordura

Nerka EDC Mała 2.4 Multicam Tropic Cordura