Cargo średnie Ranger Green

  • Tkanina: Cordura 560d
  • Taśmy: Poiliamidowe
  • Nici: Amann Group

Wymiary: 18 x 12 x 8 cm

Nasze Cargo to odpowiedź na potrzeby klientów. Z założenia proste i skuteczne rozwiązanie z możliwością dopasowania do własnych potrzeb. Dzięki opcji rozbudowy można skutecznie rozwinąć możliwości tej małej, lecz pakownej kieszeni.

Zamek dwukierunkowy, kryty umożliwia założenie kieszonki zarówno z lewej jak i prawej strony oporządzenia.

Przykładowo po dodaniu kieszonek oraz organizerów może służyć jako apteczka lub kieszeń administracyjna.

Wymiary zostały dopasowane pod kątem pakowności, dzięki czemu kieszeń ta skutecznie odnajdzie się rozbudowując możliwości waszych plecaków.

Wyjaśnienie dodatkowych opcji:
- Kieszonka z siatki od wewnątrz z przodu: Na życzenie klienta doszywamy wewnątrz kieszonkę w postaci przegródki wykonanej z siatki. Przegródka znajdować się będzie w przedniej połówce.

- Kieszonka z siatki od wewnątrz z tyłu: Na życzenie klienta doszywamy wewnątrz kieszonkę w postaci przegródki wykonanej z siatki. Przegródka znajdować się będzie w tylnej połówce.

- Organizer na przedniej ściance kieszonki: Na życzenie klienta doszywamy wewnątrz kieszonkę w postaci przegródki wykonanej z siatki. Przegródka znajdować się będzie w przedniej połówce. Dodatkowo naszywamy na siatce organizer z gumy 40 oraz 25 mm.

- Organizer na tylnej ściance kieszonki: Na życzenie klienta doszywamy wewnątrz kieszonkę w postaci przegródki wykonanej z siatki. Przegródka znajdować się będzie w tylnej połówce. Dodatkowo naszywamy na siatce organizer z gumy 40 oraz 25 mm.

Finalnie, przypominamy że jesteśmy otwarci na realizację indywidualnych projektów szytych pod klienta. W tym przypadku zachęcamy do kontaktu info@krawiectwotaktycze.pl w celu ustalenia szczegółów.

Napisz opinię

Please login or register to review

Cargo średnie Ranger Green

  • Marka: SZPEJ
  • Kod produktu: CRG-M-RG
  • Dostępność: 99
  • 40.00 PLN


Dostępne opcje